Aktuální článek
Robert Veverka #volimpalici!

Robert Veverka #volimpalici!

  • Předseda občanského sdružení Legalizace.cz a šéfredaktor magazínu Legalizace Robert Veverka se rozhodl hájit práva všech uživatelů konopí a prosadit zlepšení celkové konopné legislativy přímo v parlamentu. Vydává se proto do voleb a obrací se na vás s prosbou o podporu.

Dobrý den,

jmenuji se Robert Veverka a jako předseda občanského sdružení Legalizace.cz a šéfredaktor magazínu Legalizace se na Vás obracím se žádostí o pomoc a finanční podporu.

Vzhledem k dlouhodobě nepříznivé, tedy neefektivní, prohibiční a nespravedlivé drogové legislativě konopí v České republice jsem se rozhodl s přicházející dobou sklizně nepolevit a naopak prosadit úplnou legalizaci konopí. Přijal jsem nabídku České pirátské strany a rozhodl se za ně jako nezávislý kandidát kandidovat v letošních předčasných volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, konaných ve dnech 25. a 26. října 2013. Kandiduji ve volebním kraji Praha pod číslem 5.

A jakou podporu to vlastně potřebuji? Příprava a průběh kampaně není bohužel zadarmo. Vyrobil jsem si webovou prezentaci, připravuji volební spoty, spravuji sociální sítě, zařizuji výrobu a tisk plakátů, letáků a dalších promo materiálů, které v příštích dnech musí zaplavit Prahu, respektive republiku a podpořit myšlenku legalizace konopí.

Pokud Vám návrh na legalizaci pěstování a držení konopí pro osobní potřebu není cizí a pokud souhlasíte s mým jednoduchým volebním programem*, který si celý můžete přečíst na mém osobním webu, prosím podpořte mě.

Ideální způsob podpory je finanční dar, který můžete snadno uskutečnit převodem libovolné částky na můj transparentní účet 2900469065 / 2010. Další vhodnou formou podpory jesdílení mých příspěvků či webových bannerů na internetu či pomoc při rozlepu plakátů nebo roznosu letáků na území Prahy. Samozřejmě mi můžete nabídnout i jakoukoli jinou podporu, ať už by se jednalo o pomoc s kampaní či překlady zajímavých článků ze zahraničních zdrojů.

Pevně doufám, že důležitost legalizace konopí pro osobní potřebu i reformu drogové politiky v České republice cítíte stejně jako já a pomůžete mi dosáhnout společného cíle, ať už výše nastíněnou podporou, nebo – a to bude vůbec nejlepší – Vaší osobní účastí u předčasných voleb a jasnou volbou!

Zatím nevím jak Vy, ale já #volimpalici.

Díky za Váš zájem a podporu.

S vřelým pozdravem,

Robert Veverka

č. 5 v Praze
nezávislý kandidát České pirátské strany
Volby 2013 do PS PČR
www.robertveverka.cz

info@robertveverka.cz

      

Volební program

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!