Aktuální článek
Mapa Growshopů

Mapa Growshopů

  • Jste zkušený pěstitel nebo úplný začátečník a v nejbližším supermarketu nemají nic z toho, co zrovna potřebujete? Kompletní sestavy, pokročilé technologie, hnojiva ani doplňky? Žijete v Čechách, na Slovensku nebo u sousedů v Rakousku a vážně se vám nechce celý den cestovat? Nevadí! Zkuste největší online mapu growshopů magazínu Legalizace.

Jediná komplexní internetová mapa nabízí detailní přehled o nabídce všech kvalitních a zákazníky ověřených growshopů ve vašem nejbližším okolí. Kompletní kontaktní servis vás navede do více než 60 prodejen s dlouholetou tradicí. Prostudujte si konkrétní nabídky, nezmeškejte speciální akce, vyberte ty nejlepší a ušetřete! Nemusíte přece jezdit daleko. Každé větší město v regionu vám díky mapě growshopů magazínu Legalizace vyjde maximálně vstříc.

Zájemci o přidání do mapy pište na marketing@legalpub.cz.

Že neradi bloudíte? Ale co vás nemá! Vychytaná grafika na podkladu Google maps, streetview nebo navigace GPS vás ve štychu rozhodně nenechá. No schválně, zkuste si to a dejte nám vědět, jak jste se službami svých growshopů spokojeni. Anebo naopak? Máte growshop a chcete patřit mezi elitu? Napište nám do magazínu Legalizace. Čeká vás samá chvála, uvidíte sami! 

Jdi na mapu a najdi svůj nejbližší growshop.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!