Aktuální článek
Odkazujeme na konopné nápoje I.

Odkazujeme na konopné nápoje I.

HEMP BROUCZECH

Drobného průvodce letních konopných nápojů nelze začít jinak, než oblíbeným pivečkem z našeho dvorního pivovaru Nová Paka. Dobře známý a populární produkt Hemp Brouczech je jedinečné ochucené světlé pivo s extraktem z konopných květů, které jsou importovány v podobě hydrolátu ze Švýcarska. Tento výjimečný artikl, v sortimentním portfoliu již více než 10 let, má obsah alkoholu 4,5 % a stáčí se do skleněných lahví 0,33 l. Vznik pivovaru se datuje do 13. století a dnes nabízí přes deset různých produktů. Internetová prezentace plně odpovídá standardům doby, ačkoliv návštěvníka nijak nepřekvapí. Přehledná lišta odkazuje na jednotlivé kategorie, mezi nimiž je zřejmě nejatraktivnější částí virtuální prohlídka sladovny či varny v útrobách krásné historické budovy. Weby obsahují rozsáhlou, profesionálně zpracovanou fotogalerii, možnost zakoupení upomínkových předmětů a samozřejmě důležité kontakty, bez nichž se k dodávkám českého konopného piva nedostanete. .
novopackepivo.cz

CANNABIS CLUB
Jistě i dalším populárním konopným pivem je v našem regionu německý hit s názvem Cannabis Club, který vzniká v klášterním pivovaru Weißenohe. Osvěžující nápoj si získal nejedno srdce zarytého pivaře a zároveň milovníka konopí. Květinovo-citronová vůně konopí příjemně doplňuje zaoblenou chuť tohoto známého piva, jehož výroba má dlouholetou tradici již z patnáctého století. Znalosti pěstování této jedinečné byliny byly vzkříšeny relativně nedávno, nicméně i za krátkou dobu si vydobyly renomé zelené naděje, která při výrobě nápojů poskytuje rozmanité využití i velký ekologický význam. Konopné pivo Cannabis Club je důležitou součástí výroby, která velkou měrou přispívá k rozvoji a údržbě slavného kláštera. Samo pivo sází na mladický vzhled, což výrazně kontrastuje s tradiční pivovarskou webovou prezentací. I tak ale splňuje veškeré standardy a ačkoliv není design ani trošku nejmladší, stránky fungují svižně a naleznete na nich všechny podstatné informace.
klosterbrauerei-weissenohe.de

CANNABIA
Úplně na opačnou strunu vsadil konkurenční výrobce konopného piva, se kterým se na pláži rozhodně neztratíte, s názvem Cannabia. Cannabia beer se vyrábí od roku 1996, tedy od doby, kdy Německo povolilo pěstování konopí. Receptura se v moderní flaashové prezentaci tváří jako přísně tajná, nicméně jako od každého piva se dá očekávat, že bude ze supertajné kombinace ječného sladu, chmele, vody a konopí. To mu dává jedinečnou vůni, už jen proto, že konopím se u toho piva snaží výrobci chmel do jisté míry nahradit. Etiketa přiláká vaše zraky hned a atraktivní je i webová stránka. Ta nabízí kompletní info, hry, fotografi e, vše ve velice vtipné a hudbou doplněné prezentaci. Vřele doporučujeme!
www.cannabia.com

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!