Aktuální článek
Veřejná výzva k předběžnému zadržení

Veřejná výzva k předběžnému zadržení

  • Adresát: plk. Mgr. Jakub Frydrych
  • Národní protidrogová centrála SKPV PČR
  • Policejní prezidium ČR, poštovní schránka 62/NPC, 170 89 Praha 7
  • Telefon: 974 836 510
  • Fax: 974 836 519
  • E-mail: npdc@mvcr.cz

Odesílatel: MVDr. Jan Bicek

Francouzská 410

39701 Písek

Vážený pane plukovníku,

Mám pocit, že v poslední době soustavně porušuji zákon. Chtěl bych tedy Vámi řízenou složku policie požádat o prošetření mého případu.

Abych objasnil skutkovou podstatu mých činů, je nutno podotknout, že již několik let bojuji s onkologickým onemocněním, kvůli kterému jsem prodělal řadu chirurgických zákroků, amputaci nohy, chodím s protézou. Momentálně jsem 14 dní po poslední operaci a současně podstupuji metronomickou chemoterapii. Ke zmírnění dyskomfortu, který mi tyto medicínské postupy přináší, užívám konopí v nejrůznějších podobách. Na rány se velice hodí konopná mast, nevěřil byste (předpokládám, že vlastní zkušenost zřejmě nemáte), jak výborně se po ní rány hojí. Na noc si aplikuji čípek vyrobený z konopného výtažku. Nepatrně to zmírňuje bolest a také se potom lépe spí. Výhodou je, že se ráno probudíte odpočatý a můžete vykonávat svou práci, byť třeba mentálně a fyzicky docela náročnou. Pokud bych měl potřebu trochu ulevit své mysli, vlastním vaporizér a trochu marihuany mohu i inhalovat. Nutno podotknout, že tuto aktivitu neprovozuji, neboť mi výše zmíněné postupy umožňují celkem kvalitně žít.

Aby bylo doznání kompletní, uvádím, že se mi podařilo letos na zahrádce vypěstovat 2 rostliny konopí, ze kterých se mi snad podaří vyrobit mast a čípky na další období. No a pokud bych měl málo, podaří se mi snad něco sehnat od přátel.

Pokud tedy chcete rigidně aplikovat judikáty (byť třeba zatím nemají definitivní platnost) a postihovat takové, jako je např. paní Hofmanová z Písku a její obchod Canapino, myslím, že je čestné, aby se i takové případy, jako jsem např. já, projednaly a pokud by se zjistilo, že tato má praxe odporuje judikátům, došlo k nápravě mým potrestáním.

S pozdravem H. Bicek

Zdroj: facebook.com

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!