Aktuální článek
Využijte tento týden vánoční slevy na konopné oblečení Hemp HoodLamb!

Využijte tento týden vánoční slevy na konopné oblečení Hemp HoodLamb!

  • Slovo sleva má magickou moc! A sleva dvacet procent, to už se vyplatí. Ovšem neváhejte, čas máte přesně do nedělní půlnoci 15. 12.

Že nepotřebujete neprůstřelnou bundu? Není možné! V každém případě na skladě jsou pod značkou Hemp HoodLamb ještě i další vychytané kousky. Ty si až do 15. 12. do půlnoci můžete pořídit jak na internetu v eshopu, tak v kamenném obchodě se slevou dvacet procent!

Především dokonalé bundy a kabáty, které vás v nastávajícím mrazivém období zahřejí tak, jako žádné jiné. Bundičky a kabátky jsou totiž vybaveny úžasným, jemňoučkým kožíškem, který je vyrobený z recyklovaných petlahví! To koukáte co! A to jste ještě necítili, jak je úžasný a skvěle hřeje. Směs konopí a bio bavlny, která tvoří exteriér zimních svršků má vodě a větru odolné vlastnosti v každém najdete spoustu vychytaných kapsiček!

Samozřejmě, že sleva se vztahuje na celý sortiment, najdete zde trička skvělých střihů, která padnou jako ulitá a rozhodně se vám po vyprání nevytahají tak, že už se nedají nosit jinam, než na spaní! Na své si přijdou jak dámy, tak páni, přijďte se podívat a uvidíte, že si vyberete. 

www.hemphoodlamb.cz

 

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!