Aktuální článek
Odkazujeme na online stahování filmů a hudby I.

Odkazujeme na online stahování filmů a hudby I.

SOUNDCLOUD
Kdo by ho neznal! SoundCloud je internetová stránka pro online distribuci hudby a je často využívána známými interprety ke sdílení jejich tvorby. Na SoundClound můžete ukládat vlastní zvukové nahrávky, ať je to hudba, nebo cokoli jiného. Uložené soubory jsou pak k dispozici komukoli a kdekoli na světě prostřednictvím
internetu. Další možností je použít zvuky ze SoundCloud ve webových prezentacích (začlenit je přímo do HTML kódu) nebo aplikacích. Základní funkce SoundCloudu jsou nasnadě: ukazuje počet přehrání skladby, počet uživatelů, kteří si ji dali mezi své oblíbené, a počet stažení. Pokud se vám skladba líbí, můžete si ji stáhnout, většinou ve formátu MP3. Při přehrávání audiozáznamů se zobrazí grafi cké znázornění vln zvukového výstupu, což zjednodušuje přeskakování k části, kterou chce uživatel zrovna poslouchat. Lze také přidávat komentáře přímo k určitému momentu ve skladbě, a ty se pak v danou chvíli zobrazí. Vyhledávač hudby obsahuje rozšíření, pomocí něhož můžete zúžit výběr např. pouze na remixy, cover verze nebo akustické verze.
soundcloud.com

MUSICJET
Zvláště pro oddané fanoušky české a slovenské hudby je vhodný již několik let úspěšně fungující a legální portál MusicJet. K jeho zprovoznění je sice potřeba stažení malé aplikace, umožňuje se tím však poslech v režimu offl ine. MusicJet je hudební aplikace, knihovna a přehrávač, která vám umožní přístup k milionům skladeb, a to bez nutnosti jejich stahování na pevný disk. MusicJet umožňuje poslech hudby na PC a též na mobilním telefonu (momentálně s operačními systémy Android, Symbian, Windows Mobile a iOS). Skladby můžete poslouchat jak s připojením na internet (v online režimu), tak bez internetu (v offl ine režimu). Všechny skladby ve vašem PC i mobilu budou dostupné nejprve v režimu online, a pokud si zvolený playlist přidáte do offl ine módu, budou dostupné i mimo připojení k internetu.
musicjet.cz

ABRADIO
A v domácí kotlině nakonec i zůstaneme. První pořádné české internetové ABradio se zaměřuje především na poskytování služeb souvisejících s šířením rozhlasového vysílání prostřednictvím internetu a hlavně vytvářením vlastních internetových rádií různých žánrů. Specifickou oblastí působnosti ABradio je vytváření internetových rádií na míru, podle přání klienta. Z těchto rádií byl vytvořen evropský portál pro posluchače z celého světa, který má ambice stát se největším portálem svého druhu na světě. Zajímavá jsou především žánrová rádia – prakticky každá rozumná kapela, projekt nebo klubová noc zde má svůj vlastní stream. Stačí chvíli hledat, a je to.
abradio.cz

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!