Aktuální článek
Astrasana a Clever Leaves uzavírají dohodu o dodávkách extraktů z léčebného konopí

Astrasana a Clever Leaves uzavírají dohodu o dodávkách extraktů z léčebného konopí

  • Významní distributoři uzavírají mezinárodní dohodu o dodávkách extraktů z léčebného konopí do Švýcarska a České republiky.

Clever Leaves Holdings Inc. (NASDAQ: CLVR, CLVRW) (“Clever Leaves”), globální společnost zabývající se léčebným konopím, dnes oznámila doručení své první zásilky extraktů z léčebného konopí z Kolumbie pro svého švýcarského partnera, společnost Astrasana Holding AG (“Astrasana”). Jedná se o první komerční zásilku společnosti Clever Leaves do Švýcarska, kde je společnost Astrasana zavedeným distributorem léčebného konopí.

Extrakty z léčebného konopí v ČR

Zároveň se společnosti Clever Leaves a Astrasana připravují na první dodávku extraktů z léčebného konopí do České republiky, kde má Astrasana své obchodní zastoupení a provozuje vlastní lékárnu specializovanou na prodej léčebného konopí.

Dohoda o dodávkách mezi společnostmi Clever Leaves a Astrasana umožní společnosti Clever Leaves expandovat na nové evropské trhy a dále upevnit svou pozici globálního poskytovatele léčebného konopí. Ve Švýcarsku i v České republice došlo v nedávné době k legislativním změnám ve prospěch léčebného konopí a obě země stojí v čele rozvíjejícího se evropského konopného průmyslu.

Partnerství se společností Clever Leaves nám zajišťuje stabilní dodávky prémiových produktů z léčebného konopí.

“Dohoda o dodávkách zaručuje společnosti Astrasana spolehlivé a konzistentní dodávky extraktů z léčebného konopí za konkurenceschopné ceny, poskytuje jistotu při plánování a umožňuje bezproblémový provoz,” říká generální ředitel společnosti Astrasana Holding Yves Antoniazzi. “Toto partnerství se společností Clever Leaves nejenže zajišťuje stabilní dodávky prémiových produktů z léčebného konopí pro zákazníky společnosti Astrasana, ale také prohlubuje stávající spolupráci mezi oběma společnostmi a připravuje půdu pro budoucí možnosti růstu.”

Bezpečné a účinné produkty

Clever Leaves, veřejně obchodovaná společnost s uznávanou pověstí v konopném průmyslu, působí na trhu od roku 2016 a je známá svými odbornými znalostmi v oblasti výroby vysoce kvalitních extraktů z léčebného konopí. Závazek společnosti dodržovat nejvyšší standardy v oboru se dokonale shoduje s hodnotami a posláním společnosti Astrasana dodávat bezpečné a účinné produkty z léčebného konopí pacientům po celém světě.

“První komerční dodávka extraktů z léčebného konopí společnosti Clever Leaves pro společnost Astrasana ve Švýcarsku představuje významný krok k našemu cíli, kterým je rozšíření přístupu pacientů k vysoce kvalitnímu léčebnému konopí v celé Evropě i mimo ni. Díky strategickému partnerství se společností Astrasana očekáváme propojení našich zkušeností a další pronikání do nových zemí v Evropě, jako je Švýcarsko a Česká republika. Naše společnost se i nadále zaměřuje na podporu inovací v odvětví léčebného konopí a produkci bezpečných výrobků farmaceutické kvality pro pacienty, kteří je potřebují,” uvedl spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Clever Leaves Andres Fajardo.

Díky globálnímu dosahu společnosti Clever Leaves a jejím zkušenostem v konopném průmyslu je společnost Astrasana připravena posilovat svou pozici předního dodavatele a distributora léčebného konopí v České republice a Švýcarsku.


O společnosti Astrasana

Astrasana je průkopnická společnost v oblasti léčebného konopí s výrobními a maloobchodními pobočkami v České republice a ve Švýcarsku. Díky rozsáhlému portfoliu farmaceutických licencí a velkému důrazu na kvalitu produktu, udržitelnost, inovace a spokojenost zákazníků, se společnost Astrasana zaměřuje na poskytování bezpečných a účinných výrobků z léčebného konopí pacientům. Představenstvo společnosti Astrasana je složeno z lékařů a lékárníků, což jí poskytuje konkurenční výhodu.


O společnosti Clever Leaves Holdings Inc.

Clever Leaves je globální společnost zabývající se léčebným konopím. Její závody v Kolumbii vyrábí pro rostoucí základnu B2B zákazníků po celém světě účinné farmaceutické látky (API) a koncové kanabinoidní produkty ve formě květů a extraktů v souladu s požadavky správné výrobní praxe (EU GMP). Cílem společnosti Clever Leaves je narušit tradiční konopný průmysl využitím ekologicky udržitelných, k ESG přátelských, průmyslových a nízkonákladových výrobních metod s nejpřísnějšími světovými certifikacemi farmaceutické kvality. Další informace naleznete na adrese Cleverleaves.com nebo sledujte stránky Clever Leaves na Twitteru a LinkedIn.

 

Astrasana Holding AG – mediální kontakt:
Astrasana Czech s.r.o.
Ing. Tomáš Ryška, Ph.D., ředitel
Tel: +420 775273047
Mail: ryska@astrasana.com

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!