Aktuální článek
Balíčky k předplatnému magazínu Legalizace

Balíčky k předplatnému magazínu Legalizace

Redakce
  • Vybere si každý!

Na výběr dárky od známých výrobců kuřáckých potřeb Mascotte či semínka od seedbank Dutch Passion a Sweet Seeds. Nově také kniha o DMT psychedelického pionýra Ricka Strassmana!

Balíček Mascotte

Nizozemská rodinná firma s více než 150letou tradicí ve výrobě papírků pro vás připravila dárkovou tašku, která potěší nejednu domácnost. Objednejte si k předplatnému balíček Mascotte, jenž obsahuje balicí podnos M-Town střední, drtičku bylinek, zapalovač Clipper a troje papírky KS Slim M-Town Edition s 34 filtry.

S ročním předplatným za 549 Kč.

mascotte-czech.cz


Balíček Skywalker Haze*

Skywalker Haze z dílny Dutch Passion se řadí mezi oblíbené odrůdy už od svého uvedení na trh kdysi dávno na konci 90. let. K jejímu stvoření šlechtitelé využili dvě klasické odrůdy Blueberry a Mazar, které zkřížili s undergroundovou Amsterdam Amnesia. Výsledkem je převážně sativní hybrid Skywalker Haze. Balíček obsahuje 7 semen.

S ročním předplatným za 999 Kč.

dutch-passion.com


Balíček DMT

Podmanivé putování zákulisím experimentálního výzkumu nejsilnějšího známého psychedelika. Rick Strassman zde podrobně popisuje uskutečněné experimenty s DMT, které vyvolává mystické a transcendentální zážitky i stavy blízké smrti. Velmi objevná a dobrodružná četba pro každého, kdo se zajímá o mysl, filozofii, podstatu skutečnosti a spiritualitu.

S ročním předplatným za 649 Kč.

dybbuk.cz


Balíček Sweet Amnesia*

Nenechte si ujít sladkou odrůdu Sweet Amnesia Haze XL Auto®. Ta vznikla spojením se slavným klonem Amnesia Haze známým jako „Córdobesa“ a odrůdou S.A.D. Sweet Afgani Delicious Auto®, která zajistila samonakvétací genetiku. Balíček obsahuje 7 semen.

S ročním předplatným za 999 Kč.
sweetseeds.es


* Nákupem a držením semen rostliny rodu konopí se podle obecně závazných právních předpisů České republiky nedopouštíte porušování práva. Upozorňujeme však, že byste nikdy neměli pěstovat rostliny konopí v rozporu s obecně závaznými právními předpisy, zejména zákonem 167/1998 Sb. a zákonem č. 40/2009 Sb.

 

Proč se předplatné vyplatí?

> Jedno číslo vychází na 59 Kč oproti běžné prodejní ceně 99 Kč.

> Legalizaci vám doručíme každé dva měsíce až do schránky.

> Magazín zasíláme v neprůhledné folii bez známek o obsahu

> Zaručujeme dostupnost všech nových vydání.

> Připravujeme pravidelné výhody a akce pro předplatitele.

Nabídka balíčků

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!