Aktuální článek
Cannafest bude!

Cannafest bude!

  • Přípravy jsou v plném proudu. Letošní Cannafest proběhne 5.-7.11.2021 v PVA EXPO Praha Letňany!

Současný pozitivní vývoj situace ohledně pandemie covid-19, která je snad již definitivně na ústupu, dává naději, že by se po více než roce mohl život konečně vrátit k normálu. Jedním ze signálů potvrzujících tuto skutečnost může být i fakt, že přípravy jedenáctého ročníku veletrhu Cannafest jsou v plném proudu. 

Pořadatelé hlásí zvýšený zájem vystavovatelů a dosavadní čísla naznačují, že se konopnému odvětví i v době covidové nebývale daří. Narůstá počet zcela nových firem, tradiční vystavovatelé si rezervují větší výstavní plochy než obyčejně.

Všichni pak pevně věří v minimálně stejný příliv návštěvníků, na jaký byli zvyklí v předešlých letech, kdy na Cannafest zavítalo ve třech dnech přes 30 000 lidí.

Hygienická opatření

Pro eliminaci rizik šíření viru připravují pořadatelé Cannafestu celou řadu hygienických i organizačních opatření. V plánu je například testovací místo, nachystána jsou i počítací zařízení na fotobuňku pro snadnou kontrolu maximálního počtu návštěvníků v rámci předem vytýčených sektorů.

Modernější hala

Jako již tradičně, i letos se přípravy neobešly bez komplikací. V minulém měsíci zasáhl výstaviště PVA Letňany požár. Ten se naštěstí podařilo včas zastavit, a tak pořadatelé Cannafestu museli přesunout pouze vystavovatele jedné z celkem tří plánovaných výstavních hal.

To se nakonec jeví jako pozitivum, neboť nová hala je daleko modernější – a navíc přímo navazuje na konferenční sál, ve kterém tradičně proběhne vysoce ceněná mezinárodní odborná konference. Ta by letos měla být nově streamována, aby se informace dostaly i k zájemcům, kteří se letos nebudou moci zúčastnit osobně.

Vstupenky na Cannafest je možno již nyní zakoupit na GoOut.CZ nebo přímo na stránkách veletrhu cannafest.com.

Další konference pro obchodníky

V rámci odborného programu stojí za zmínku i EuroAmCBC, mezinárodní obchodní B2B konference zaměřená na oborovou spolupráci mezi Evropou a Amerikou. EuroAmCBC proběhne den před Cannafestem, program se bude skládat z živých a on-line přenášených přednášek.

Přednášky na sítích

Veškeré přednášky v rámci veletrhu Cannafest bude možno později shlédnout zcela zdarma prostřednictvím sociálních médií YouTube a Facebook, obsah obchodní konference pak bude k dispozici jako placený obsah přes službu Vimeo.

Informace o přípravách Cannafestu je možno sledovat na sociálních médiích, kde budou probíhat i nejrůznější soutěže o hodnotné ceny dodané partnery veletrhu.

Více informaci bude představeno v dalším čísle magazínu Legalizace.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!