Aktuální článek
Dárek pro předplatitele: Auto Critical Orange Punch ®

Dárek pro předplatitele: Auto Critical Orange Punch ®

Redakce
  • Předplatitelé najdou v příloze Legalizace č. 62 semínko od Dutch Passion. 

Auto Critical Orange Punch® je první samonakvétací holandský hybrid, založený na vynikající genetice Critical Bilbo ze Španělska. Jeho vývoj začal křížením elitních sazenic odrůd Grandaddy Purps a Orange Bud. Následně byla překřížena s XXL Auto Critial Bilbo odrůdou, čímž se její vlastnosti ještě zlepšily.

Tato odrůda je vysoce stabilní a navíc dosahuje XXL výsledků. Samonakvétací verze Critical Orange Punch Auto má stejně vynikající vlastnosti jako její feminizovaný rodič, ale s tím rozdílem, že dozrává již za pouhých 10 týdnů od vyklíčení.

Nákupem a držením semen rostliny rodu konopí se podle obecně závazných právních předpisů České republiky nedopouštíte porušování práva. Upozorňujeme však, že byste nikdy neměli pěstovat rostliny konopí v rozporu s obecně závaznými právními předpisy, zejm. zákonem 167/1998 Sb. a zákonem č. 40/2009 Sb.


 

Semínko najdou v příloze všichni předplatitelé Legalizace č. 62. Pokud si Legalizaci ještě nepředplácíte, udělejte si radost a dopřejte si dostávat magazín s pravidelnými dárky až do schránky za 59 Kč za jedno číslo.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!