Aktuální článek
Nové balíčky k předplatnému Legalizace

Nové balíčky k předplatnému Legalizace

Redakce
  • Vyberte si z bohaté nabídky dárkových balíčků!

Máme pro vás čtyři čerstvé balíčky k předplatnému magazínu Legalizace. Na své si tentokrát přijdou sběratelé konopných odrůd, vášniví kuřáci i čtenáři. To ale není zdaleka vše – podívejte se na kompletní nabídku balíčků!


Balíček s knihou O léčbě konopím


Velká kniha o léčbě konopím
je souborná publikace zabývající se dlouhou řadou onemocnění včetně infekcí, rakoviny, kardiovaskulárních potíží, nemocí očních, zánětlivých, neurologických a dalších. Je uspořádána do kapitol podle daných skupin nemocí, přičemž u každé z nich je uveden stupeň účinnosti konopí a doporučení, jak ho užívat. Kniha se věnuje i psychosomatice a stravě, neboť i ty posilují schopnost našeho těla se uzdravit.

S ročním předplatným za 843 Kč.


Balíček Critical Orange Punch


Feminizovaná odrůda Critical Orange Punch od Dutch Passion je první holandský hybrid založený na vynikající genetice Critical Bilbo ze Španělska. Jeho vývoj začal křížením elitních sazenic odrůd Grandaddy Purps a Orange Bud. Výsledná genetika měla sice skvělé vlastnosti, ale kvůli ještě lepším parametrům byla překřížena právě s Critical Bilbo a stabilizována. Balíček obsahuje pět semínek.

S ročním předplatným za 774 Kč.

 


Balíček Ziggi

Komu se ještě nedostaly do rukou papírky Ziggi nebo je naopak miluje a postrádá, získává tímto balíčkem jedinečnou příležitost rozšířit si svou Ziggi sbírku o několik klasických i raritních kousků z limitované edice. Balíček obsahuje celkem devět samostatných balení papírků a jedno balení s filtry. V balíčku najdete třeba nebělené a velmi oblíbené Ziggi Classic Slim ITAL nebo konopné papírky Ziggi URS Slim Hemp.

S ročním předplatným za 680 Kč.

 


Balíček Skunk


Španělská seedbanka 00 Seeds u nás sice není příliš známá, ale rozhodně to nejsou žádné nuly. Vycházejí z práce předních pyrenejských šlechtitelů a poskytují stabilní odrůdy s výborným terpenovým profilem a silným medicínským uplatněním. K jejich předním modelům patří právě Chocolate Skunk a 00 Skunk. Balíček obsahuje dvacet semen v krásných sběratelských krabičkách.

S ročním předplatným za 1 699 Kč.

 


 

Nákupem a držením semen rostliny rodu konopí se podle obecně závazných právních předpisů České republiky nedopouštíte porušování práva. Upozorňujeme však, že byste nikdy neměli pěstovat rostliny konopí v rozporu s obecně závaznými právními předpisy, zejm. zákonem 167/1998 Sb. a zákonem č. 40/2009 Sb.

 

Proč se předplatné vyplatí?

> Jedno číslo vychází na 59 Kč oproti běžné prodejní ceně 99 Kč.

> Legalizaci vám doručíme každé dva měsíce až do schránky.

> Magazín zasíláme v neprůhledné folii bez známek o obsahu

> Zaručujeme dostupnost všech nových vydání.

> Připravujeme pravidelné výhody a akce pro předplatitele.

Nabídka balíčků

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!