Aktuální článek
Jak se vyznat v konopné džungli aneb Nechci se chlubit, ale…

Jak se vyznat v konopné džungli aneb Nechci se chlubit, ale…

Pozor, tohle zavání reklamou! Pět vteřin pro Skip Ad nám ještě neuběhlo, takže rovnou vypálíme – 3. 11. dojde ke spuštění nové moderní verze našeho nového e-shopu www.ganjaseeds.cz! Jasně, teď bychom vám mohli začít tvrdit, že za nákup u nás dostanete peníze, zlepší se vám milostný život a zachráníte planetu. Ale koho baví takové vychloubání číst…

Pojďme to pojmout jinak. Projdeme si několik rad, jak se vyznat v džungli semenných bank, výběru kmenů a uvidíte, že se díky tomu pak snadno vyznáte i v našem e-shopu.

Rada 1: Vybírejte, ale nepřeberte

Ve skutečnosti by první rada spíš měla znít – Nikdy nevěřte marketingovým článkům. My se totiž hned zkraje navzdory předchozím slovům aspoň trochu pochlubit musíme.

Oceníme, pokud s námi navážete registrované partnerství. Není třeba běhat nikam na úřady, stačí se u nás zaregistrovat a rázem dostanete slevu na kompletní sortiment.

V nabídce totiž máme semena od více než 120 různých bank. Než by si člověk vůbec stihl všechny projít, zestárl by tak o 10-15 let. Záleží na rychlosti čtení. My vám proto ulehčíme práci. Ve třech větách představíme ty nejpopulárnější, s nimiž jsme navíc přímo spojeni.

  • Barney’s Farm Seeds – vznikla už koncem 80. let netypicky v Himálaji, aby se o několik let později přesunula do evropské mekky marihuany – Amsterodamu. Její produkty vyhrály tolik ocenění, že jsme je ani nedokázali spočítat. Popularitu si drží díky velmi vzácným a kvalitním odrůdám.
  • Fastbuds Seeds – tato banka z Kalifornie se zaměřila především na zlepšování genetiky rostlin. Dělají tak pěstování velmi snadnou záležitostí. Právě proto se drží na špici popularity už 10 let.
  • Dutch Passion – patří mezi nejstarší semenné banky na celém světě. V nabídce najdete klasické konopné kmeny ale i nově vyšlechtěné odrůdy. Umožňuje tak zvolit jistotu nebo možnost zaexperimentovat.

A takto by se dalo pokračovat donekonečna. Právě na to si musíte dávat pozor i vy. V záplavě nabídky se totiž dá ztratit snadněji než ve zmiňovaném pralese.

Vybírejte tedy pečlivě, ale pamatujte, že nic se nemá přehánět. Kdo se rozhoduje příliš dlouho, nakonec nevybere vůbec nic. Pokud už však budete s rozumem v koncích, řiďte se naší druhou radou.

Rada 2: Nechte si poradit

Nejste si stále jisti, zda je pro vás daná odrůda ta nejlepší? Tak přesně pro tyto případy jsme připravili intuitivního průvodce. My mu říkáme Wizard, vy mu zvolte libovolné hezky znějící jméno.

Wizard - váš intuitivní průvodce výběrem semen.

Wizard – váš intuitivní průvodce výběrem semen.

Snad se i rychle spřátelíte, náš čaroděj vám totiž pomůže s výběrem v pěti rychlých krocích.

  • Umístění – kde semínko plánujete zasadit? Máme produkty pro domácí i venkovní pěstování. Opravdoví zahrádkáři mohou využít i možnost ve skleníku.
  • Genotyp – Indica, nebo Sativa? Toť věčná otázka. Pro méně rozhodné má čaroděj připraveny i váhavé možnosti jako spíš Indica a spíš Sativa. Řada semínek totiž nemá konkrétní označení a jen se vlastnostmi k jednomu z nich blíží.
  • Typ kvetení – začátečníci budou volit spíše samonakvétací, nadšenci a pokročilejší pěstitelé fotoperiodu.
  • Pohlaví – pro rychlejší růst s více květy se hodí spíše feminizovaná, pro další šlechtění je třeba zvolit semínka s produkcí půl samčích a půl samičích rostlin.
  • Doba květu – kdo pospíchá, zvolí krátkou dobu typickou pro Indica. Sativa ji mají obvykle delší. Není to však pravidlo, a i s nezvyklými požadavky si náš čaroděj poradí.

Jednoduché, co? Wizard vám potom ukáže nejvhodnější produkty, ze kterých už bude hračka si vybrat. Pokud by vám tento předvýběr nestačil, snadno si ho upravíte podle ovladatelných parametrů. Podle nich upravíte i počet semen v balení, obsah THC nebo konkrétní banku.

Rada 3: Experimentujte

Každý z nás má svoje oblíbené produkty, které jsou pro něj zárukou kvality. My však ve výběru nemáme jen notoricky známé semenné banky, dáváme šanci i těm méně věhlasným. Ať už se k nim dostanete pomocí Wizard, parametrů nebo čirou náhodou, dejte jim šanci. Málo známé banky většinou nabízejí levná semínka nebo speciální odrůdy se zajímavými specifiky

Zkusit něco nového by měl občas každý. Navíc u všech našich bank každý týden aktualizujeme nabídku nových odrůd. Můžete si tak vyzkoušet úplnou novinku. Třeba se za pár týdnů stane nedostatkovým hitem, který vy už tou dobou budete mít hezky doma.

Rada 4: Čtení zachraňuje štěňátka (či vaše jiné oblíbené mládě)

Dovolíme si zahrát trochu na věštce. Jelikož jste náš článek dočetli až sem, navíc v magazínu plném textu, budete číst docela rádi. My teď budeme lézt Konopí trochu do zelí (pro slovní hračičky v obou významech). Na našem blogu pravidelně minimálně jednou za měsíc přidáváme nové články s konopnou tematikou.

Nejste si jisti, zda je pro vás daná odrůda ta nejlepší? Tak přesně pro tyto případy jsme připravili intuitivního průvodce.

Dočtete se celou řadu tipů k pěstování, léčebným účinkům nebo konopné legislativě. A pokud jsme jako věštci selhali, potom na náš blog zavítejte s vědomím výše uvedené rady. Přece byste nebyli tak necitliví a nějaké to mládě nezachránili.

Rada 5: Věrnost se vyplácí

A nakonec se zas aspoň na chvilku musíme vrátit k vychloubání. Zlepšení milostného života nebo záchranu planety vám bohužel garantovat nemůžeme, umíme však ocenit, pokud s námi navážete registrované partnerství. Není třeba běhat nikam na úřady, stačí se u nás zaregistrovat a rázem dostanete slevu na kompletní sortiment.

Pravidelně taky rozdáváme různé dárky a pořádáme bonusové akce. K nákupu můžete dostat zdarma navíc reklamní vzorky nebo semínka s blížícím se datem expirace, dostat jich nádavkem víc, je toho zkrátka celá řada. A to se vyplatí, Horste!

Co jsme to vlastně chtěli říct… Jo, že spouštíme nový e-shop. Sice jsme se potom spolu trochu zapovídali, ale to se prostě občas stává. A kdybyste měli toho povídání málo, napište nám. Rádi vám pomůžeme nebo poradíme. Tak se budeme těšit na vaši návštěvu.

 

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!