Aktuální článek
Konopný trh: zázračný kolagen a konopné mléko

Konopný trh: zázračný kolagen a konopné mléko

  • Představujeme originální produkty vyrobené z konopí.

Tentokrát se podíváme na přípravek podporující tvorbu kolagenu a konopný nápoj.

Konopí & kolagen 

Co je vlastně kolagen a jaké důsledky může mít jeho nedostatek? Tato ve vodě nerozpustná bílkovina je jedním z nejdůležitějších stavebních prvků našeho těla – tvoří až 30 % všech proteinů přítomných v organismu a dohromady až 70 % kůže! Kolagen zlepšuje fyzickou kondici organismu a zvyšuje odolnost proti nadměrnému přetížení šlach, vazů a kloubů. Urychluje regenerační schopnost a je zodpovědný za udržování správné úrovně hydratace kůže a obnovu jejích buněk. Také zabraňuje pronikání a šíření patogenních mikroorganismů a toxinů do organismu. Pomáhá tedy předcházet nebo oddálit nástup onemocnění s nimi spojených. Jenže už zhruba po 25. roce života jeho produkce v lidském těle klesá a s blížící se padesátkou se již téměř vůbec netvoří. Jeho nedostatek v těle má četné důsledky – mezi běžné nepříjemnosti patří tuhost kloubů, pomalejší hojení a regenerace po námaze,

ztráta pevnosti a pružnosti pokožky a její rychlejší stárnutí, lámavé a matné vlasy, vznik vrásek a strií. Existuje hned několik typů kolagenu, nicméně ty podstatné pro klouby a kůži jsou obsaženy právě v přípravku Arthrocann Collagen od firmy Annabis, jejíž výrobky jsou mimo jiné postaveny na obsahu konopných složek. Důležitou součástí tohoto doplňku stravy jsou tak nenasycené mastné kyseliny omega 3-6 z lněných a konopných semen. Balení obsahuje dávku na dva měsíce.

Cena: Annabis Collagen Omega 3-6 Forte – 356 Kč (nyní v akci za 339 Kč)

Více na www.annabis.cz.
Výrobek najdete také na www.legalmarket.cz.

 

Dobré ráno s Good Hemp

Dejte sbohem mléku! Konopný nápoj od Good Hemp si skvěle poradí s přípravou anglického čaje i při náročných kulinářských experimentech. Připravíte s ním dokonale krémovou ovesnou kaši, nadýchané lívance nebo zdravím nabité smoothie. Konopné mléko obsahuje velké množství omega 3,6 a 9 mastných kyselin. Je také zdrojem kvalitních rostlinných bílkovin, vlákniny, vitaminu E a železa. Kromě toho patří konopí mezi nejvíce udržitelné rostliny pro tuto planetu. Rostlinu lze spotřebovat úplně celou – od semínek přes květy až po listy, takže je produkováno minimum odpadu. Díky své přirozené síle nepotřebuje být při pěstování opečovávaná umělými hnojivy a skrze své dlouhé kořeny vrací půdě více živin, než si sama bere. Henry a Glyn, zakladatelé anglické firmy Good Hemp, si vzali za cíl vést tento svět k lepší budoucnosti. Svými výrobky se snaží inspirovat ke snižování emisí a míry odlesňování, spojené s živočišnou výrobou. Při vývoji svých produktů také myslí na své zákazníky a jejich zdraví. To vše spojuje hlavní ingredience výrobků Good Hemp – konopí. Před dvaceti lety začali svou misi plnit skrze konopnou farmu, na které vyráběli kvalitní konopný olej. V současnosti firma nabízí kromě oleje také několik druhů konopného mléka, včetně mléka pro profesionální baristy, konopný protein a podpůrný CBD olej.

Cena: Good Hemp Creamy Seed Milk 1 l – 89 Kč

Krémový nápoj z konopných semínek bez cukru si můžete koupit i online na www.puroshop.cz.

 

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!