Aktuální článek
Konopný trh: konopný batoh, neposedná mast a (ne)obyčejné triko

Konopný trh: konopný batoh, neposedná mast a (ne)obyčejné triko

  • Konopná mastička pro všechny neduhy a pár kousků pro váš konopný šatník.

Minimalistické věci jsou teď v módě. Novinkou je také nějaké to konopné mazání, které využije opravdu kdokoliv.

Manoy

Žhavá novinka, která u nás doposud nebyla příliš k sehnání. Městský batoh ze 100% konopné látky se přizpůsobí všem nárokům. Je jedno, jestli vám Manoy dělá parťáka na jednodenní výlet do skal nebo na dobrodružnou výpravu do potravin, s objemovou kapacitou 25 litrů a přihrádkou na notebook skýtá úložné prostory téměř neomezených možností. Manoy je přírodní, ale můžete ho mít i v barevném provedení. A co je ještě lepší – pokud to máte

rádi ještě barevnější a Manoy je na váš vkus příliš minimalistický, můžete si vybrat ruksak jiného designu a velikosti odpovídající vašemu stylu. Značka Batohama má ve své nabídce celou řadu krásných designů nejenom batohů, ale i ledvinek, peněženek, pouzder a zápisníků. Inspirováno vašimi  potřebami.

Více na www.batohama.cz.

Cena: Batoh Manoy – 1 700 Kč

Neposedná mast

Adventní péče o pokožku! Neposedná mastička si troufá i na péči o hemoroidy, ale zdaleka se nejedná jen o mazání na zapařeniny a opruzeniny. Poctivý krém plný přírodních olejů něžně vyživuje všechny typy pleti. Neobsahuje žádnou vodu ani žádné zbytečné konzervanty. Přípravek je natolik koncentrovaný, že ho stačí nanášet v menším množství. O zklidnění otoku se postará extrakt z kaštanu koňského a dubové kůry. Díky obsahu včelího vosku slouží i k odličování – včelí vosk je ten nejjemnější způsob, jak dostat mastný make-up dolů. Skvělý univerzální dárek. Přitom se nejedná o žádnou novinku, v severočeské manufaktuře se výrobě antiseptických mastiček věnují už téměř deset let. Delibutus své produkty nedávno obléknul do nového kabátku, nicméně receptura zůstává tradiční, prověřená časem.

Více na www.delibutus.cz, k dostání rovněž na www.legalmarket.cz.

Cena: Neposedná mastička 50 ml – 289 Kč

 

BINKA

Jsou dny, kdy je třeba to pořádně roztočit, a jsou dny, kdy prostě nemusíte mít příliš výrazné tričko. Přizpůsobit sestavu potřebám celkového outfitu bude s tímto trikem hračka. Má jen základní střih, ale není obyčejné: je z konopí a bavlny. Z takové látky na těle máte trochu jiný pocit než z běžně užívané textilie, na jakou jste zvyklí, nicméně je to pocit příjemný a velice komfortní. Vzhledem k termoregulaci v létě chladí, v zimě zahřeje a budete se v něm méně potit. Díky antiseptickým a antimikrobiálním vlastnostem konopí se v něm budete cítit svěží. Český výrobce Bohempia šije i obdobnou pánskou verzi (HIRZO). Tričko je k mání v různých barevných provedeních, včetně několika výraznějších. Optimální složení: 30 % konopí a 70 % bavlna.

Více na www.bohempia.com.

Cena: Dámské konopné tričko BINKA – 650 Kč (HIRZO – 700 Kč)

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!