Aktuální článek
Konopný trh: zmrzlina, sprchový šampon a zubní pasta

Konopný trh: zmrzlina, sprchový šampon a zubní pasta

  • Tipy na konopnou kosmetiku a pro horké letní dny i zmrzlinu!

Blíží se horké léto a milovníci zmrzliny a konopných pochutin si přijdou na své. Mňam! Nesmíme zapomenout ani na konopnou kosmetiku.

LegalIce KonopIce

I scream, you scream, we all scream for ice cream! Dlouho očekávané je tady a nyní si můžete aspoň v pražském Manifesto Florenc dát hit každého Cannafestu – konopnou točenou zmrzku. Desetiletou historii tohoto již tradičního výrobku značky Dobré Konopí pro teď přeskočíme, tu si ostatně můžete přečíst na jejich webových stránkách, jen dodáme, že dnešní verze je už čistě veganská. Mléčná složka byla nahrazena rostlinnou, která se získává ze semen konopí. Štědrá porce veskrze konopné zmrzliny je k dostání v poctivém kornoutu (rovněž veganském) i kelímku, sypaná jak jinak než křupavými kousky konopných semínek ve zkaramelizovaném cukru Muscovado s polevou z konopné čokolády navrch. Tuzemské Dobré konopí bude brzy známá firma a ještě hodně o ní uslyšíme, zatím však Legal Ice stojí za výlet do hlavního města.

Cena: 100 Kč

Více na www.dobrekonopi.cz, kde najdete veškeré výrobky z produkce Dobrého konopí.

La Saponaria

„Můžeš dneska ještě odemknout smutně ten sprchovej kout, ale vesele už budeš schnout.“ Slovy Midi Lidi bude s touto sprchovou sadou spokojen nejen mýdlovej princ. Řada La Saponaria se skládá z šamponu a sprchového gelu – jelikož je vyvinuta původně pro pány, tak je to rovnou „2 v 1“ – a dále z pěny na holení „Východ slunce“ a pánského deodorantu, to vše v bio kvalitě, pro vegany a samozřejmě s obsaženou konopnou složkou. „Pánským“ v názvu se dámy nemusí nechat vůbec odradit, svěží deodorant nebude narušovat vůni jejich parfému a i dámy ocení pěnu na holení (kterou ženská část redakce považovala za zbytečnost, dokud ji sama nevyzkoušela), která zjemní celý proces a zanechává po sobě dostatečně hydratovanou hladkou pokožku, takže ji není třeba hned zvlhčovat jinými kosmetickými přípravky.

La Saponaria Pánský sprchový gel a šampon s konopím BIO 200 ml – 189 Kč

La Saponaria Pánský deodorant s konopím BIO 100 ml – 179 Kč

La Saponaria Pánská pěna na holení BIO „Východ slunce“ 150 ml – 245 Kč

Více na www.legalmarket.cz

Dentacann

Dentacann je přírodní pasta s konopným extraktem, aktivním uhlím a bez fluoridu. Namísto něj obsahuje přírodní minerál kalident, který posiluje zubní sklovinu i zubovinu. Pasta je vhodná i pro děti do tří let a vegany. Díky aktivnímu uhlí zuby šetrně vybělí a navíc jim poskytne komplexní péči i bez pěnivého efektu. Zubní pasta tak dokáže odstranit usazené nečistoty i pigmentaci způsobenou například pitím kávy, čaje či červeného vína, a tak postupně navrací zubům jejich přirozený bílý odstín, přičemž je dobré mít na paměti, že přirozenost bílého odstínu vašich perliček je také ohrožena častým kouřením.

Annabis Dentacann přírodní konopná zubní pasta 100 ml – 120 Kč

Více na www.annabis.cz, k dostání rovněž na www.legalmarket.cz.

 

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!