Aktuální článek
Nechte se provést roztodivným světem konopí! Podpořte druhé vydání oblíbené publikace

Nechte se provést roztodivným světem konopí! Podpořte druhé vydání oblíbené publikace

  • Právě probíhá crowdfundingová kampaň k 2. vydání knihy Konopí: Průvodce světem univerzální rostliny.

Populárně-naučná publikace poprvé vydaná v roce 2014 je určena všem, které fascinuje nezměrný potenciál rostliny konopí a rádi by získali zdroj ucelených ověřených informací předkládaných z různých úhlů pohledu.

Její autor, dlouholetý konopný aktivista, environmentalista a žurnalista Michal Ruman k připravovanému aktualizovanému vydání říká: „Za posledních skoro deset let se v konopném světě událo obrovské množství věcí – nové objevy z lidských dějin, lékařské vědy, nová legislativa, nové případy nespravedlivě stíhaných a odsouzených, nové průmyslové aplikace… Mým cílem je poskytnout čtenářům aktuální pohled do konopného univerza, který ohromí a otevře všem zvídavým dveře k  jejich vlastnímu bádání, podnikání či, ve vší počestnosti, experimentování.“

Předprodej knihy byl na crowdfundingové platformě nakladatelství Albatros Pointa.cz zahájen 28. března, kampaň potrvá do 4. května. „Ve spolupráci s partnery jsme pro předplatitele připravili kromě slev také zajímavé bonusy. Mým cílem bylo, vedle samotného vydání knihy, také zviditelnění českých a slovenských podnikatelů a neziskových organizací jako je Konopa nebo Kopac,“ přibližuje autor. Ve společném výstavním prostoru se spolkem Konopa a podnikateli sdruženými v platformě Česká konopná společnost bude Michal Ruman knihu prezentovat také na blížícím se veletrhu Konopex 22. – 24. dubna v Ostravě.

Vydání knihy Konopí / Cannabis: Průvodce světem univerzální rostliny můžete podpořit v crowdfundingové kampani do 4. května 2022.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!