Aktuální článek
Dárky v čísle 58: Mango Cream a Sir Jack Auto

Dárky v čísle 58: Mango Cream a Sir Jack Auto

  • V příloze Legalizace č. 58 najdete semínko od Exotic Seed.

Nová Legalizace právě přistála ve schránkách předplatitelů a na pultech trafik po celé České republice. Jako dárek pro lepší start sezóny jsme do přílohy nachystali feminizované semínko od Exotic Seed – ovocnou indiku Mango Cream nebo populární samonakvétačku Sir Jack Auto.

PŘEDSTAVUJEME

Mango Cream

Mango Cream je převážně indika vzniklá zkřížením vybraného klonu Somanga s Blueberry a New York Dieselem. Má výtečné aroma a parádní sladce ovocnou chuť s náznaky citrusu, nafty a skunku. Palice jsou krásně husté a lepkavé. Nejlépe se jí daří v domácí pěstírně, ale má ráda i mírné středomořské klima či skleníky. Doba květu trvá 8 až 9 týdnů, venku dozrává během října. Léčebný účinek je relaxační.

Sir Jack Auto 

Sir Jack Auto od Exotic Seed má v rodokmenu slavného Jacka Herera a zdědil po něm nejen libou vůni kadidla a citrónu, ale také bohatou produkci křišťálové pryskyřice. Rostliny dosahují výšky 100–120 centimetrů, dozrávají za pouhých 12 týdnů od vyklíčení a svou stavbou se podobají spíše klasickým než samonakvétacím odrůdám. Tahle jemná sativa vás bez problémů provede celým dnem!

……………………………………………………………………………………………………………………….

Legalizace č. 58 je právě k dostání v e-shopu Legalmarket.cz a na novinových stáncích. Stáhnout si můžete i elektronickou verzi magazínu nebo si ho za zvýhodněnou cenu předplatit a těšit se na pravidelné dárky a pohodlné dodání až domů.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!