Aktuální článek
Odkazujeme: Cannafest

Odkazujeme: Cannafest

  • Jedenáctý ročník oblíbeného veletrhu se blíží.

Cannafest Prague – nejrozsáhlejší a zároveň nejvíce mezinárodní veletrh konopí v Evropě otevírá na podzim již pojedenácté své brány navzdory nelehké situaci, které letos čelí celý svět.

V letošní sezóně nemělo veletržnictví a výstavnictví vůbec snadný start. Většina akcí plánovaných na jaro 2020 byla zrušena zásahem viru Covid-19. Nicméně život se pomalu vrací zpět k normálu a Česká republika upouští od většiny drastických opatření na ochranu veřejného zdraví.

Velký zájem firem

Přestože stále zbývají tři měsíce do začátku veletrhu, který je plánován na 30. října až 1. listopadu 2020, zaznamenali organizátoři Cannafestu zvýšený zájem firem, které by se rády na letošním ročníku prezentovaly.

I letos se Cannafest koná ve třech halách v areálu PVA Praha-Letňany.

Skutečnost, že Cannafest bude první veletrh konopí v Evropě po nucené přestávce, znamená mnoho příležitostí pro vystavovatele, kteří jsou připraveni prezentovat své nejnovější produkty a služby, stejně tak jako pro obchodníky z celého světa hledající nové obchodní příležitosti – zejména poté, co zájem o léčebné využití konopí během pandemie rapidně vzrostl.

Prostor pro doprovodný program

Jako každý rok, i letos se Cannafest koná v areálu PVA Praha-Letňany ve třech halách na celkové kryté výstavní ploše přesahující 20 000 metrů čtverečních. Loňský ročník veletrhu navštívilo ve třech dnech přes 30 000 návštěvníků a pořadatelé pevně věří, že letošní čísla se nijak zvlášť nezmění.

Zájem o léčebné využití konopí během pandemie rapidně vzrostl.

 

Team Cannafestu připravuje rovněž spousty odborného a doprovodného programu, jako tradiční třídenní konferenci věnovanou převážně léčebnému využití konopí, dále doprovodnou stage s živou hudbou, workshopy, umělecké výstavy a mnoho dalšího.

Zvýhodněné vstupenky

Zájemci ze strany návštěvníků si mohou již nyní zakoupit zvýhodněné vstupenky, a to buďto prostřednictvím oficiálního prodejce sítě Goout, nebo přímo na stránkách veletrhu.

Pokud se chcete na tuto oblíbenou akci naladit již nyní nebo pouze podpořit organizátory, můžete využít výrazných slev na e-shopu s cannafestovým merchandisingem shop.cannafest.com. Ostatní informace o přípravách i samotném veletrhu pak můžete průběžně sledovat na www.cannafest.com nebo se stát fanouškem na našem facebookovém profilu.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!