Aktuální článek
Právě vychází magazín Legalizace č. 64 se semínkem!

Právě vychází magazín Legalizace č. 64 se semínkem!

Redakce
  • Jarní číslo bude plné laskomin.

Co nám vyklíčilo v jarním čísle magazínu Legalizace ? Ochutnávku ze svého života poskytl umělec mnoha talentů Jakub König, který s pomocí konopí vyhrává nad alkoholovou závislostí. Skáče z bláta do louže anebo je substituce skutečně efektivní cesta? Poslanci z Pirátské strany pokračují ve svém úsilí o změnu konopné legislativy, setkávají se však s odporem, často založeným na neracionální a nevědecké argumentaci. O konopném chaosu ve vládě podrobněji v článku Roberta Veverky „Konopný guláš či tlačenka?“. Přinášíme vám příběh mladého muže, který se dostal ze závislosti na kokainu a alkoholu, avšak některé démony si s sebou nese dál. Bude ketamin poslední díl skládačky k jeho dobrému duševnímu zdraví? Na psychedelické klinice Psyon v Praze právě ketamin podávají oficiálně k léčbě deprese. A hlavně: Je tu jaro a s ním i začátek zahrádkářské sezóny! Máme pro vás proto nejen pravidelnou nálož článků o pěstování bylin, ale také dárek v podobě semínka BCN Critical XXL Auto.

Nákupem a držením semen rostliny rodu konopí se podle obecně závazných právních předpisů České republiky nedopouštíte porušování práva. Upozorňujeme však, že byste nikdy neměli pěstovat rostliny konopí v rozporu s obecně závaznými právními předpisy, zejm. zákonem 167/1998 Sb. a zákonem č. 40/2009 Sb.


Ochutnávka z nového čísla

Jakub König: S konopím ze závislosti

Frontman projektu Kittchen vítá zastavení světa jako příležitost k nové tvorbě, ať už hudební, výtvarné či literární. Cesta ze závislosti na alkoholu přitom vede přes balení brk.

Konopný guláš či tlačenka?

Proč neprošlo samopěstování v pirátském návrhu a kdo profituje z vládní novely? Podívejme se, co se peče pod pokličkou ve sněmovním bufetu.

Vytáhlo mě to z rychlíku, kde je táta strojvedoucí

Ketaminová terapie není všelék, lidem s depresí však dává naději. Reportáž z pražské psychedelické kliniky Psyon.

Je lepší pěstovat ze semen, či klonů?

Oba způsoby mají své klady a zápory. Záleží na účelu a možnostech.


A to není vše…

Samoléčící se samopěstitelé 04
Basilej: Kolébka LSD
Perská tajemství a íránská tabu
Ďáblova zahrádka
Pět let u nás a ve světě
Ze světa legalizace: Nad Tatrou sa blýska, klony divo bijú
Osobnost legalizace: Dion Markgraaff.
Vaporizér v testu 09: Boundless Tera
Tři oříšky od Veverek
Growreport: Auto Blackberry Kush
Vzácné genetické mutace
Od kouře k výparu 04
Konopí na vzestupu
Lil Peep: Ruská ruleta rappera z plakátu
Battery Head: Už to cítíš?

Zpravodaj IACM, Flashback: Ze světa (nejen) konopí, Právní poradna, Poezie, Rami z Jižáku, Manky, Konopný trh, HempToday, Za málo peněz hodně muziky, Edice Legalizace a Soutěž s Legalizací!

 


Legalizace č. 64 je právě k dostání v e-shopu Legalmarket.cz a na novinových stáncích. Stáhnout si můžete i elektronickou verzi magazínu nebo si ho za zvýhodněnou cenu předplatit a těšit se na pravidelné dárky a pohodlné dodání až domů.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!