Právě vychází magazín Legalizace č. 68!

Profilový obrázek
  • Nové číslo magazínu Legalizace právě dorazilo do trafik!

Těšte se na novinky z vědeckého i konopného pole, včetně sklizně aktivismu. Co nám přináší schválená novela zákona o omamných látkách? Máme pro vás podrobnou reportáž od soudu v Bruntále,  kde byl náš šéfredaktor odsouzen k odnětí svobody v trvání 12 měsíců s podmíněným odkladem na dva a půl roku a k peněžitému trestu.  Na Cannafestu jsme se letos setkali s významným izraelským lékařem Ilyou Reznikem, který nám poskytl zajímavý rozhovor nejen o nadějích i úskalích současné konopné léčby. Že je Česko rájem houbařů, je známá věc. Jak to vypadá ve světě magických houbiček a jejich výzkumu se dozvíte ve třetím díle seriálu Psychedelické Česko. Legislativa si brousí zuby na další léčivou rostlinu, kratom, který byl v Čechách doposud legální. Pomůže k jeho záchraně petice? V rubrice NPTD se podíváme na život Václava Havla. A co fetuje vaše kočka?  Pokud si magazín pořídíte v e-shopu Legalmarket.cz , můžete se těšit na semínko Critical Orange Punch Auto od Dutch Passion.

 


Ochutnávka z nového čísla

Osvěta je zločin!

Přelomový rozsudek z hlediska svobody slova v naší zemi. Magazín Legalizace se prý provinil šířením toxikomanie. Co je na pozadí celé kauzy a jaké je řešení?

Ilya Reznik: Osvěta mezi lékaři

Přední izraelský neuropsychiatr říká, že konopí je jen jedno, ale pacienty by k pěstování nenutil. Ohledně stigmatizace konopí má jednu radu: vzdělávejte své lékaře!

Psychedelické Česko 03: České podhoubí

Výzkumníci nabírali svědectví psychonautů o náročných zkušenostech na lysohlávkách. Proč je tak důležitá jejich integrace?

Konec kratomu v českých zemích? 

Nemá smysl kriminalizovat uživatele, natož když jsou zdravotní! Kratom lidem významně pomáhá se špatně léčitelnými potížemi. Vedlejší účinky konvenčních léčiv jsou zdrcující.


A to není vše…

Osvěta je zločin!

Václav Havel: Absurdní precedent

Konec kratomu v českých zemích?

Temná psychedelie

Co fetuje tvoje kočka?

Growreport: Tangerine Sorbet

Growreport: Novinky od Sweet Seeds

Deset let pěstování s LED moduly

Mikropropagace a buněčné kultury

Vaporizér v testu 13: Iolite

Jak komunikovat s orgány činnými v trestním řízením 44

Manky: Osvícené Nusle , Za málo peněz hodně muziky 20 , Battery Head: Strážní věž, Edice Legalizace, Konopný trh, Flashback: Ze světa (nejen) konopí, Poezie , Ze světa legalizace: Zhulená budoucnost bohatých zemí, Samoléčící se samopěstitelé 08,  Zpravodaj IACM


Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!