Aktuální článek
Právě vychází magazín Legalizace č. 67!

Právě vychází magazín Legalizace č. 67!

Redakce
  • Nové číslo magazínu Legalizace právě dorazilo do trafik. Na co se můžete těšit tentokrát?

Profesor Jiří Horáček nám poskytl rozhovor plný vhledů do výzkumu psychedelik, ve kterém se dotýkáme i tématu jejich právní regulace. Může mít psychedelický potenciál také konopí? Svědectví uživatelů o náročné psychedelické zkušenosti přináší další díl seriálu Psychedelické Česko. Posvítíme si ale i na skupinu látek zvanou opiáty. Jak bojují s opiátovou krizí v Americe? Proč není dobré míchat koktejly z psychoaktivních látek, a které jsou ty nejhorší? Legalizační cesty nás tentokrát zavedly do Mexika, kde nedávno dekriminalizovali pěstování a držení konopí. V rubrice NPTD se zblízka podíváme na život legendárního Curta Cobaina. Na své si přijdou i příznivci pěstování pod umělým osvětlením, které čeká další díl seriálu Neprůhledné světlo, srovnávající pět různých modulů. Předplatitelé se mohou těšit na semínko Crystal Candy Auto XL od Sweet Seeds, které od nás dostanete i k nákupu magazínu v e-shopu Legalmarket.cz.

Jak se dozvíte v editorialu šéfredaktora Roberta Veverky, magazín Legalizace v těchto dnech čelí velké výzvě. Chystáme se k soudu kvůli nařčení z šíření toxikomanie. Můžete nás přijít podpořit k soudnímu líčení 5. 10. 2021 v 8:30 hodin u Okresního soudu v Bruntále, v místnosti číslo dveří 210A ve 2. poschodí.
A nebojte, m
y se jen tak nedáme!


Ochutnávka z nového čísla

Jiří Horáček: Psychedelika jsou méně toxická než brambory

Profesor psychiatrie a uznávaný neurobiolog hovoří o potenciálu psychedelik a jejich běžném využití v psychoterapii blízké budoucnosti.

Konopí jako psychedelikum: klíč k lidské psyché?

Průzkum přináší svědectví uživatelů o náročných situacích pod vlivem konopí.

Protřepat, nemíchat!

Některé kombinace drog se nevyznačují velkým dopadem na zdraví, zato jiné jsou již ze své podstaty nebezpečné někdy i smrtelně.

Spojené opiáty americké

Je pravda, že do opiátové závislosti může spadnout každý. Někteří jsou ale zranitelnější, protože již byli zraněni…


A to není vše…

Samoléčící se samopěstitelé 07
THC-O: Potentní zbraň?
Mexiko: Dým zpod vulkánů
Rostliny: Chytřejší, než jsme si mysleli
Neprůhledné světlo 15
Konopný terroir: Splynutí člověka a přírody
Kurt Cobain: Poslední rocková ikona
Ze světa legalizace: České 1 procento a americké miliardy
Vaporizér v testu 12: Mighty
Growreport: Crystal Candy XL Auto

Zpravodaj IACM, Flashback: Ze světa (nejen) konopí, Právní poradna, Poezie, Battery Head, Rami z Jižáku, Manky, Konopný trh, HempToday, Za málo peněz hodně muziky a Edice Legalizace!


Legalizace č. 67 je právě k dostání v e-shopu Legalmarket.cz a na novinových stáncích. Stáhnout si můžete i elektronickou verzi magazínu nebo si ho za zvýhodněnou cenu předplatit a těšit se na pravidelné dárky a pohodlné dodání až domů.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!