Aktuální článek
Soutěž s Legalizací o produkty CANNA!

Soutěž s Legalizací o produkty CANNA!

Redakce
  • Mezi výhrami naleznete pomůcky pro pěstování bylin a další zajímavé ceny.

CANNA je holandský expert na pěstování vašich oblíbených rostlin a top značka v oboru hnojiv, aditiv a substrátů. Know-how firmy začíná už v sedmdesátých letech. Od raných devadesátek pak CANNA pomáhá profesionálním i hobby pěstitelům z celého světa dosahovat těch nejlepších výsledků. Produkty CANNA, mezi něž patří i legendární Rhizotonic nebo CANNA Boost, najdete v každém lepším growshopu. CANNA nabízí řešení pro všechny metody pěstování, včetně organické řady BIOCANNA. To je čistě přírodní, přitom nejjednodušší varianta bez měření pH/EC, se kterou mají úspěch i naprostí začátečníci.

Svoji konkurenci CANNA překonává mimo jiné vysokou odborností a vědeckým přístupem. Vývoj produktů probíhá v laboratořích na několika kontinentech. CANNA si zakládá na precizní kvalitě – složení produktů se opakovaně měří a testování se účastní i velcí komerční pěstitelé. Vše, co CANNA nabízí, i sama produkuje ve vlastních výrobních závodech, což také není v oboru úplně běžné.

Za více než 25 let výzkumu CANNA vyřešila všechny výzvy při pěstování. Vaší výzvou je soutěžní otázka, jejíž správné zodpovězení vás vynese do slosování o zajímavé ceny. Nápovědu najdete na webu www.canna-cz.com, kde si můžete rovnou vybrat svoji metodu a odpovídající produkty CANNA a pak už se jen radovat z vitálních rostlin a skvělé úrody.


Soutěžní otázka: Jak se jmenuje pět základních řad produktů CANNA, rozdělených podle metody pěstování?

Vylosovaní výherci získají tyto ceny:

1. Kompletní řada hnojiv CANNA COCO 5l, aditiva CANNA v litrových baleních (luxusniuroda.cz), substrát CANNA Coco Professional Plus, mikina a další merch CANNA

2. Starterkit CANNA TERRA, mikina a další merch CANNA

3. Starterkit BIOCANNA, mikina a další merch CANNA

4. Mikina CANNA, tričko, rukavice, hrací karty a další merch CANNA

CANNA a magazín Legalizace vám přejí mnoho štěstí!


Správnou odpověď zašlete na e-mail soutez@legalpub.cz nebo poštou na adresu vydavatele nejpozději do 8. 3. 2021. Do předmětu uveďte „Canna“. Křestní jména vylosovaných výherců budou zveřejněna v dalším čísle magazínu Legalizace.


Odpověď na minulou soutěžní otázku byla: CBG Star, 12–15% CBG

Výhry získávají: 1. Venuše 2. Michael 3. Karolína 4. Marcel 5. Miroslav

Výhercům gratulujeme!


Na základě vaší účasti v této soutěži budou v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES zpracovávány a uchovávány pod dobu 10 let ode dne ukončení soutěže vaše osobní údaje poskytnuté v rámci soutěže „Soutěž s Legalizací“ společnosti Legal Publishing, s. r. o., jako správci, a to za účelem a realizace soutěže samotné a identifikace jednotlivých soutěžících. Ve vztahu ke svým osobním údajům máte práva dle čl.15, 16, 17, 18, 20 a 77 nařízení 2016/679. Plné znění podmínek naleznete na internetové adrese: http://bit.ly/magazinlegalizace_podminky. Fotografie na této stránce jsou ilustrační a nemusí odpovídat skutečné výhře.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!