Aktuální článek
Soutěž s Legalizací: Vyhraj semínka luxusní Mandarin Gelato

Soutěž s Legalizací: Vyhraj semínka luxusní Mandarin Gelato

Redakce

Nizozemská semenná banka Ministry of Cannabis je předním pěstitelem kvalitních semínek konopí. Po více než patnácti letech na globálním trhu se mohou pyšnit pověstí jedné z nejprestižnějších společností svého druhu v Evropě. Mezi jejich klienty patří nejen nesčetní individuální pěstitelé, ale i profesionálové a významné společnosti podnikající v oblasti konopí.

Ministři konopí se řídí třemi hlavními zásadami. První je udržet neustálou dostupnost semen klasických odrůd konopí, jako například White Widow, ve feminizované podobě. Druhou je neustále vylepšovat klasické odrůdy, jako je například Big Bud, ze které vyvinuli Big Bud XXL a dosáhli tak vyšší produkce. A poslední zásadou je inovovat a nabízet své vlastní silné odrůdy, vyvinuté během mnoha let šlechtění. Vznikly tak populární odrůdy, na které jsou dnes opravdu hrdí. Patří mezi ně například Carnival, Zensation a God’s Glue.

Pokud i vy toužíte stát se nápěstkem ministerstva konopí s celosvětovou působností, můžete se zapojit do naší soutěže s Ministry of Cannabis a získat prostředky pro naplnění své zahradnické politiky soběstačnosti – stačí jen odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku. Jestli si s ministerským dotazníkem nevíte rady, zkuste hledat na stránkách www.ministryofcannabis.com.

Otázka: Je odrůda Mandarin Gelato z nabídky Ministry of Cannabis více sativa, nebo indika?

Vylosovaní výherci získají:

1. cena

2. cena

3. cena

Ministry of Cannabis a magazín Legalizace vám přejí mnoho štěstí!

 

 

 

 

 


Odpověď na minulou soutěžní otázku byla: Gorilla Girl F1 Fast Version® (SWS86) a Tropicanna Poison F1 Fast Version® (SWS85)

Výhry získávají: 1. Václav 2. Cecílie 3. Tomáš

Výhercům gratulujeme!


Správnou odpověď zašlete na e-mail soutez@legalpub.cz nebo poštou na adresu vydavatele nejpozději do 15. 7. 2020. Do předmětu uveďte „Ministry of Cannabis“. Křestní jména vylosovaných výherců budou zveřejněna v dalším čísle magazínu Legalizace.

Na základě vaší účasti v této soutěži budou v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES zpracovávány a uchovávány pod dobu 10 let ode dne ukončení soutěže vaše osobní údaje poskytnuté v rámci soutěže „Soutěž s Legalizací“ společnosti Legal Publishing, s. r. o., jako správci, a to za účelem a realizace soutěže samotné a identifikace jednotlivých soutěžících. Ve vztahu ke svým osobním údajům máte práva dle čl.15, 16, 17, 18, 20 a 77 nařízení 2016/679. Plné znění podmínek naleznete na internetové adrese: http://bit.ly/magazinlegalizace_podminky. Fotografie na této stránce jsou ilustrační a nemusí odpovídat skutečné výhře.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!