Aktuální článek
Společnost Cantourage a Astrasana nabízí THC odrůdy léčebného konopí.

Společnost Cantourage a Astrasana nabízí THC odrůdy léčebného konopí.

  • Společnost Cantourage Group SE uvádí na švýcarský trh společně s firmou Astrasana odrůdy léčebného konopí s vysokým obsahem THC.

Společnost Cantourage Group SE, přední evropský výrobce a distributor léčebného konopí, podepsal dlouhodobou smlouvu o dodávkách léčebného konopí se švýcarskou společností Astrasana. Na základě této dohody bude společnost Cantourage nabízet vybraný sortiment celkem čtyř vysoce kvalitních odrůd léčebného konopí s vysokým obsahem THC. Zpočátku si švýcarští pacienti budou moci tyto nové odrůdy obstarat u pěstitelů LOT 420, Green Karat a Breathing Green z Kanady.

“Jsme nadšeni partnerstvím se společností Cantourage, které nám umožní přinést na švýcarský trh vysoce kvalitní květy léčebného konopí s vysokým obsahem THC. Pro společnost Astrasana to představuje významný krok a milník v dodávkách léčebného konopí ve Švýcarsku. Spolupráce nám umožní uspokojit rostoucí poptávku po vysoce kvalitních léčebných produktech a vyjít tak vstříc potřebám pacientů,” uvedl Yves Antoniazzi, generální ředitel společnosti Astrasana.

“Jako nově vznikající společnost na trhu s léčebným konopím jsme velmi rádi, že můžeme dohromady se společností Astrasana rozšířit naši působnost v Evropě. O sortiment odrůd s vysokým obsahem THC je na německém trhu již dnes velký zájem. V rámci dohodnutého partnerství tak můžeme společně nastavit nové standardy v oblasti dodávek léčebného konopí ve Švýcarsku,” komentoval dohodu Sebastian Blöte, obchodní ředitel pro Evropu ve společnosti Cantourage.

Partnerství se společností Cantourage představuje významný posun v oblasti dodávek léčebného konopí ve Švýcarsku. Od legalizace léčebného konopí v srpnu 2022 se otevírá široká škála příležitostí, které nyní může společnost Astrasana ve spolupráci s Cantourage využít. Uvedení vysoce kvalitních THC odrůd, které jsou pěstovány podle nejvyšších standardů, bude prozatím probíhat výhradně prostřednictvím Rosengarten Apotheke v curyšském Bassersdorfu, která se specializuje na zpracování a výdej léčebného konopí. Společnost Cantourage se zaměřuje na výrobu a distribuci vysoce kvalitních odrůd v GMP standardu od pěstitelských partnerů z celého světa. Tato kvalita a odborné znalosti budou nyní díky spolupráci se společností Astrasana k dispozici i pacientům ve Švýcarsku.

O společnosti Astrasana

Astrasana Holding je nově vznikající švýcarská konopná společnost. Skupina zahrnuje mezinárodní síť společností, které obsluhují všechny segmenty trhu v tomto odvětví. Se svým sídlem ve Švýcarsku a třemi dalšími společnostmi ve Velké Británii, České republice a Japonsku zaměstnává společnost Astrasana celkem 30 lidí a distribuuje své produkty ve více než 18 zemích světa.
Další informace na stránkách: astrasana.com


O společnosti Cantourage

Společnost Cantourage je předním evropským výrobcem a distributorem léčivých přípravků na bázi konopí. Tuto berlínskou společnost založili v roce 2019 průkopníci v oboru Norman Ruchholtz, Dr. Florian Holzapfel a Patrick Hoffmann. S přispěním zkušeného manažerského týmu a své platformě “Fast Track Access” umožňuje společnost Cantourage výrobcům z celého světa stát se součástí rostoucího evropského trhu s léčebným konopím rychleji, snadněji a levněji a to díky zpracování a distribuci jejich konopných surovin a extraktů. V této souvislosti společnost Cantourage vždy zajišťuje dodržování nejpřísnějších evropských norem farmaceutické kvality. Společnost nabízí produkty farmaceutické kvality ve všech relevantních segmentech trhu: sušené květy, extrakty, kanabidiol a dronabinol. Společnost Cantourage byla 11. listopadu 2022 uvedena na Frankfurtskou burzu cenných papírů a je kótována pod tickerem “HIGH”. (ISIN: DE000A3DSV01)
Více informací o společnosti na stránkách: www.cantourage.com


Kontakty pro novináře:

Tonka Communications
+49 (0)176 7471 7519
cantourage@tonka-pr.com

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!